Kirli Kirpi Hakkımızda

Hayal gücümüzü ve merakımızı, sonsuz kararlılığımız ve tatminsizliğimizle birleştirip hizmetinize sunuyoruz.

Kirli Kirpi Kimdir?

Bizler çalıştığımız markanın sektördeki yerini sağlamlaştırmak ve onu ilerilere taşımak için hizmet veren yaratıcı bir ekibiz. Kendimizden önce çalıştığımız müşterilerimizin önceliğini planlayarak yola çıkarız.

Tasarıma, düşünce aşaması ile giriş yapar; kendimizi olabildiğince özgür bırakarak, firmayı zirveye çıkaracak fikir üstünde çalışırız. Çünkü biliriz ki zirveye çıkmak ancak en doğru fikir ile mümkün olabilir.

Bulduğumuz fikri, deneyim ile harmanlayarak görünür hale getirir ve sunarız. Bu sunumla firmadan alınan geri dönüşleri harmanlar ve en doğru yol haritasına kavuşmuş olarak zirveye doğru ilerlemeye devam ederiz.

Ekip olarak eğlenmesini biliyor olsakta, iş konusunda disiplin ve zamanlamaların önemini bilir ve bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek azimle çalışır ve mutlak sonuca ulaşırız. Biliriz ki bu yol haritası işi yapana da, işi verene de mutlak sonuç olarak başarıyı getirecektir.


Tasarım Süreçleri

Tasarım uzun bir süreçtir. Sizler için tasarımın her alanında hizmet verirken, tasarımın tüm yol haritasını doğru planlıyor, sizlerin en iyi sonuca ulaşabilmesi için, gerek sizden gelen veriler, gerek rakip analizleri, gerekse bilgi ve deneyimlerimizle, sizlere doğru tasarım süreçlerini oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz tasarım planı ile sizleri en doğru tasarım ile buluşturuyoruz.

Tasarım Süreçleri