Kirli Kirpi Hizmetler

Geleneksel medya, dijital, mobil ve sosyal medya gibi farklı mecralar ve teknolojileri en doğru şekilde birleştiren çözümlerimizi markanız ile buluşturuyoruz.

Marka, bir firmanın sahip olduğu en değerli yapı taşıdır. Yeri geldiğinde firmanın kendisi marka olurken, büyük firmaların birçoğunun yaptıkları işleri bölmek ve konumlandırma stratejileri gereği birden fazla markaya sahip olması kaçınılmaz bir zorunluluk olmaktadır. Firmanın kurumsal yapısı yanı sıra markanın kendine has bir kurumsal yapısı ve farklı bir hiyerarşisi olabilir. Marka danışmalığı çerçevesinde, markanın sürdürülebilir olabilmesi için ilk başlangıcından itibaren en iyi şekilde stratejiler geliştirilerek doğru denetim ve yönlendirmelerle ilerlemesi sağlanmalıdır. Markanın kişiliği oluşturularak hedef kitlenin bu kişiliği en iyi şekilde algılaması sağlanmalıdır.

Bizler Kirlikirpi olarak, marka danışmanlığı hizmeti çerçevesinde, markanızı kendi markamız kabul ederek yola çıkarız. Marka, hedef kitle, piyasa ve rakip analizleri ile markanın bulunduğu konumu tespit ederek en başından itibaren markanızın bilinirliğini arttırmak için itibar yönetimini sizin için yaparız.

Marka danışmanlığı içerisinde yer alan konular

Marka Yönetimi ve Sürekli Danışmanlık Hizmeti

Kirlikirpi ekibinden bir kişinin marka bünyesinde sürekli veya belirli dönemlerde çalışması ve markanın proje yöneticisi olarak firma ve markanın pazarlama faaliyetlerinin yönetimini sağlamasıdır.

Marka Konumlandırma Hizmeti

Genele yayılmış stratejilerle satış yapmakta olan markalardansa alanında uzmanlaşmış ve belirli bir kesime hitap eden satışların daha verimli olması bilinen bir gerçektir. Bu gerçeklikle markanızı alanında uzman, algısı yüksek hedef kitleye uygun hale getiriyoruz.

Pazarlama Danışmanlığı

Pazarlamanın, satıştan farklı bir dil ve yapı içerdiğini bilen Kirlikirpi, pazarlama danışmalığı ile markaya yeni müşteriler kazandırırken, eski müşterilerin taleplerine uygun gelşim stratejileri geliştirir.

Marka Oluşturma

Firmanın farklılaşma taleplerinde ortaya çıkarılacak olan markanın isimlendirilmesi, şekillendirilmesi ve akılda kalıcılığını sağlıyoruz.

Marka Denetimi

Oluşturulmuş markaların piyasa analizlerini yapılması, satış ve pazarlama kontrollerinin yapılması, daha iyi hale gelmesi için geliştirilmesi gereken stratejilerin belirlenmesi konusunda çözüm sağlıyoruz.

Marka Eğitimi ve Workshoplar

Markalaşma sürecinde katkıda bulunacak yetkili kişilere, konularına göre yapabileceklerini geliştirmeleri adına eğitimler veriyoruz.